A fekete-fehér és színes fotók együtt rajzolnak ki egy különleges vizuális naplót: a mozdulatok intenzitását, a színpadi jelenlét törékenységét és a tánc kifejező erejét. A képek nem csupán előadásokat idéznek meg, hanem Gáspár Gábor fotográfiához fűződő kapcsolatát is tükrözik - azt a figyelmet és érzékenységet, amellyel a pillanat intenzitását maradandó vizuális élménnyé alakítja.
2026. június 4., 17.30 Dubniczay-palota
Köszöntőt mondott:
Porga Gyula VMJV polgármestere
Megnyitotta:
Ladányi Andrea táncművész
Liszt Ferenc-, Harangozó Gyula- és Kossuth-díjas, érdemes művész